Duben 2012

Carry on, road is tough I don't know why...

29. dubna 2012 v 12:04 | Tinie |  Dear Diary
Zase mi život dal ránu. Debilní devátá třída, debilní příjmačky na střední. Okej, můžu si za to sama, že mám průměr 2,3, takže i když jsem napsala příjmačky líp než většina lidí co tam byla, tak mě stejně nepřijali kvůli průměru. N-A-S-R-A-T. Jsem 100 míst pod čarou a na druhém oboru 56 míst pod čarou. Blbý, no.
Musím se s tím srovnat, pro všechny případy si dám odvolání a pak se přihlásí na jinou školu. Už vím kam, a na tu školu jde i moje kámoška, sice na jinej obor, ale budeme se vídat alespoň v budově.
Jinak co se u mě děje - vlastně nic. Jsem pořád zblázněná do One Direction, celkově je vše v cajku, ale mohlo by to být i lepší. ale ono bude... vidím to nadějně. :)
Jak se máte vy?
xo
Tinie.

Můj blog je prostě jenom v kómatu.

6. dubna 2012 v 12:26 | Tinie |  Dear Diary
Tak to prostě je. Jednou za čas se uráčím napsat článeček a navštívit spřátelen blogy, ale já upřímně ve svém blogování nevidím žádnou budoucnost. Nejde mi to a nikdy mi to nešlo. Nevím o čem mám mít blog, nebaví mě vést blog jen o jednom tématu a psát si sem svůj deníček, to už mě taky přešlo. Takže nevím. Zatím bye, uvidíme se zas za určitou dobu kdy se uračím něco napsat. :)
Tinie
xo