Květen 2012

Originalita? Bitch please.

12. května 2012 v 20:14 | Tinie |  Opinions
Potkat originálního člověka v dnešní době je fakt složitý. Znám pár typů lidí.

1. "obyčejný" holky.
Jsou to tvorové ve věku 12-16, nosící všechny stejné úplné džíny, tenisky, adidas tašku, sluneční brýle ray ben nebo wayferer, mikinu a nějaké tričko. Vyžehlené vlasy, černá tužka na očích. Oblečení převáždně z New Yorkeru. Takových potkávám každý den stovky.
2. Rádoby módní guru.
Jsou to holky co se snaží nosit jiné oblečení než ostatní, většinou se vzdáleně podobají hipsterákům, ale ani to o sobě neví, protože mají moc společenský život na to, aby se zahazovaly na internetu a zjistily si co je to hipster. Často nosí tričko spadené před jedno rameno, klasicky úzké džíny a kraťásky, spoustu zajímavých šperků, a neobvyklé líčení a takový ten nádeh "dokonalosti." snaží se být originální...ale v realitě jsou zase všechny nalajnovaně stejné.
3. Opravdu obyčejný holky.
Ty o kterých jsem psala v odstavci 1 se jen snaží vypadat obyčejně, ale je to jen póza, jsou i opravdu obyčejný holky co se o módu nezajímají ale vůbec, ale takových už moc není, teda u nás na škole jo, to bolí...
4. zvláštní styly: ghotic, punk, crazy
Tyhle mají alespoň odvahu si obléct něco zajímavého, ale taky jsou vlastně všechny stejný...
5. Štětky.
Holčičky ve věku 12-13 (občas i 14) let. Na ksichtě tuna makeupu, tuna tužky na oči, výstřih až po prdel, až na to že žádný prsa, kraťásky, tričko na ramínkách, našpulená huba..ach jo.
6. Štětky s úrovní
14-20 let.
Jsou vlastně skoro stejný jako ty výše uvedené, ale těmhle to alespoň sluší a to oblečení dokáží nakombinovat hezky.
7. Lidi co se fakt umějí oblíkat, nehrajou si na nic a vypadají dobře.
Těch je vážně málo. Ale fakt jsou. Vypadají dobře ať se děje cokoliv, ale nejsou to stupidní pózerky. :)
Závěr: V dnešní době nejde být originální. Vždycky jste někam zaškatulkované. Takže poučení z toho plyne: oblíkejte se jak chcete, je to vaše věc a nikdo by vám do toho neměl kecat. Ani já. Takže bye bye...
tina...xo.

Konečně přijatá! :)

11. května 2012 v 16:08 | Tinie
Včera jsem úspěšně napsala příjmačky a jsem konečně přijatá na školu. Moravské gymnázium. Podle všeho je to dost dobrá škola, lidi mi tam přišli sympatičtí, učitelky taky, a znám už pár svých budoucích spolužáků, takže jsem spokojená. :)
Tina
xo